ENERJİ

 Turbey Enerji

Müşterilerine; kalite, fiyat ve zamanlama olarak en uygun fotovoltaik sistem çözümleri sunan Turbey Enerji, tecrübe ve bilgi birikimiyle ve sektöründe yeniliğe her zaman açık yönüyle, müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümler için yola çıkmıştır.

Turbey Enerji, Türkiye’de gelişmekte olan Fotovoltaik Sektöründe, uzman kadrosuyla, küçük ölçekli ev sistemlerinden, büyük ölçekli güneş santrallerine ve (BIPV) bina cephe kaplamalarına kadar geniş bir yelpazede anahtar teslim proje bazında Projelendirme, Mühendislik, Planlama, Uygun Ürün ve Ekipman Seçimi, İnşaat ve Kurulum sürecinde en doğru ve en kaliteli hizmeti, Türkiye genelinde sunan bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır.

 Turbey Enerji, enerjinin; ülke ekonomisi, şirketler ve şahıslar için son derece önemli bir maliyet unsuru haline geldiği günümüzde, hızla artan enerji gereksinimine, doğal ve sonsuz enerji kaynağı olan güneş enerjisi ile en uygun çözümleri sunmaktadır.

 Turbey Enerji, özel programlar kullanarak, Güneş Enerjisi Santralleri (GES) için en uygun yer seçimi hizmetini sunmaktadır. Bu program yardımıyla en uygun GES yeri seçilirken, güneş ışınımı, sıcaklık, yola ve şebekeye uzaklık, altyapı imkânlarıyla birlikte deprem fay hatları gibi çok sayıda farklı faktör de göz önüne alınmaktadır.

 Güneş Enerjisi Sistemlerine yatırım kararı alınırken çok sayıda soruya yanıt vermek gerekebilir;

Toz ve benzeri gibi unsurlar elektrik üretimini ne ölçüde etkiler?

Güneş izleyicisi kullanmak sistem verimini ne kadar artırabilir?

Ve daha nice sorular...

 Turbey Enerji nin ana partnerleri ve çözüm ortakları, Güneş Enerjisi Sektöründe Dünya’nın önde gelen Üretici firmalarıdır. Bu firmalar Avrupa, K.Amerika ve Asya ülkelerinde önemli projeler üstlenmişlerdir.

 Turbey Enerji nin Amacı, faaliyette bulunduğu “Alternatif ve Yenilenebilir Enerji Sistemleri” sektöründe üretim, satış ve satış sonrası hizmeti vermek, ihtiyaçlara yönelik en uyguülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak nihai hedefimizdir.

 En uygun yerde, en uygun teknolojiyi ve parçaları en uygun fiyattan kullanarak, en uygun kurulumu gerçekleştirmeyi” hedef edinen Turbey Enerji, kazanç arttırıcı ve maliyeti minimize eden tüm unsuları dikkate alarak, Güneş ve Rüzgar Enerjisi Sistem kurulumları gerçekleştirmektedir. Turbey Enerji olarak hizmetlerimizin tamamını, Türkiye nin heryerine götürüyoruz.