Başkandan Mesaj

 

Kuruluşundan bu yana 15 yılı aşkın suredir İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu bilgi birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyorum.

1999 yılında sıfırdan adım attığımız sektör hayatımızdan bugüne, bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir. Biz her zaman kaliteli imalatları en uygun koşullarla kurum ve kuruluşlara sunmayı temel prensip edindik.

Çalışma hayatımız boyunca başladığımız her işi zamanında tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik Bizim için kazancın ilk basamağı, bize inanan ve güvenen kurum ve kuruluşları mahcup etmemek oldu. Biz taklit eden değil,taklit edilen olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu ciddi sektörde üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getiriyoruz.

Biz yalnızca yapım uygulamalarında değil, uygulamadan sonra da her zaman bizden hizmet alan kurum ve kuruluşların çözüm ortağı olduk. Hak ederek kazanma ve ”A Plus” yapılar inşa etme ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik. Her şeyden önce bizden hizmet satın alan kurum ve kuruluşların, bir bütün olarak huzur ve güven içerisinde işlerini bize teslim ettiklerini görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer. Bugünden sonra da ana hedefimiz, temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışma hayatımıza son hız devam etmek ve sektörümüze değer katan bir şirket olmaktır.

Duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

 

Emrah TOPTAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı