Hakkımızda

 

  •      Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Şirketimiz kuruluş ve faaliyetlerine başlama yılı 2006 olmakla birlikte, Şirketimizin inşaat sektöründeki tecrübesi, TOPTAŞ İnşaat dolayısıyla 2003 yılına dayanmaktadır.

 

  •      Şirket, ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründe; Anahtar Teslimi Projeler, Kamu-Özel Ortaklığı (PPP) modelleri ile Havalimanları ve Sağlık Kampüsleri Yatırım Projeleri, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, Alışveriş ve İş Merkezleri, Hastaneler, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul - Konut Geliştirme Projeleri gerçekleştirmektedir.

 

  •      TURBEY İnşaat, inşaat sektörünün yanı sıra pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak amacıyla; Enerji, Madencilik, Tarım, Akıllı/Dijital Reklam, Bilgi Teknolojileri (IT), Hizmetler (Catering, Temizlik, Tesis Yönetimi) sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmekte ve farklı iş kolları arasında sinerji yaratmaya özen göstererek planlı ve istikrarlı büyüme politikası izlemektedir.

 

 

 

  •      Şirketimizin, kuruluşundan bu yana yurt içinde tamamlanan projelerinin toplam iş hacmi 2017 yılı sonu itibarıyla ~37 milyon TL  tutarına ulaşmıştır. Hala devam eden işlerimizin sözleşmesel minimum tutarları ~20 milyon TL  seviyesindedir.